داداش من 21سالشه ولی چون ماشالله قدش بلنده و ریشو این چیزا بهش میخوره بیست و پنج به بالا باشه، تو خانواده ما چه پسر چه دختر یه سری محدودیت داریمو مادرم به شدت رو بچه هاش حساسه و چون دورو اطرافش زیاد دیده میترسه کسی بلایی سره بچه هاش بیاره بخاطر همون داداشام هیچ وقت تا این سن شب جایی نرفتن یا تا دیرقت بیرون نبودن ،الان یه دوسالی میشه این داداشم دیگه اصلا به ما اهمیت نمیده از وقتی تو ی شرکت استخدام شده دیگ حتی نمازم قبول نداره. خیلی وقت پیش داداشم رمز پیجشو داد بهم برای یکاری حالا من هنوز دارمشو چند وقت یبار میرم فضولی ،میدونم کارم درست نیست ولی خب میخوام ببینم با کی دوست میشه واینا. اولا با کوچیکتر از خودش رل میزد ولی یک سالیه با ی دختر 28ساله دوست شده بود سنشو دروغ گفته بود و از اونور همزمان با یه دختر همسن خودش که نامزد کرده بودو طلاق گرفته بود رل زده بود تو یه روز جفتشون میفهمن و کات میکنن ولی داداشم مث دیونه ها شده بود وای نگم اصلا گریه میکرد،نمیتونست خونه بمونه دلشوره داشت اخر براش کتاب باز کردیم تا خوب شد،راحت ب هر دختری التماس میکنه ب همشون قسمو ایه که دوست دارمو. همه اینا ب کنار نزدیک چندماهه فهمیدم با یه زن رابطه داره ک زنه نوه داره شوهر داره دختر پسر بزرگ داره ،داداشم هم با مادرش دوسته هم دخترش،الانم مامانم از وسایل داداشم باید ببخشید( ک ان دوم) پیدا کرد،از اینورم توی دایرکتش میبینم به اون دوست دختر قبلیش (28 ساله) میگه تو عشق اولمی، جز تو عاشق نمیشم، دختره هم خاستگار اومده براش ،داداشم التماسش کرده ک نرو اونم نرفته از اینور ب پیرزنه میگ تاحالا این حسو نداشتم من بی تو هیچم تو زنه خودمی.ترو خدا اگ میشه بزارید تو پیجتون هر چ زودتر بگید من چیکار کنم هم پیج شوهرشو دارم هم پسرش هم ادرس خونشون هم داداششو اصلا زنه حالیش نیست با وجود نوه اینکارارو میکنه،مامانمم قندش عصبیه هرلحظه داره قندش میره بالا میگه نمیگم رل نزن بزن لااقل با یکی باش که اگ یه روز گرفتنتون روم بشه بگم عروسمه نه یکی که از منم بزرگتره(ما یه فامیل داریم پسره با ی زنه دوست میشه پلیس میگرتشون خیلی قبلنا بعد مجبور میشن ازدواج کنن ابروشون میره )این همیشه جلو چشم مامانمه و این ترس مث خوره افتاده ب جونمون،امشب گفتید دخالت نکنید ولی این موردو موندم توش به شوهرش بگیم یا نگیم چیکار کنیم

دوست ,دختر ,داداشم ,میشه ,اصلا ,شوهرش بگیم ,دوست میشه منبع

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

positeand ریاضی دبستان سایت ثبت نام یارانه طرح حمایتی دولت | آموزش و نحوه ثبت نام طرح معیشتی بنزین آبان 98 کتابخانه مرکزی ارومیه حماسه سازان ولایت ترجمه تخصصی و ترجمه مقاله پارس68