راستش من از بچگی عادت به برداشتن وسایل دیگران داشتم و فقط از روی عادت بود،مادرم هروقت متوجه می شد میبرد و اون وسیله رو برمیگردند و کم کم این اخلاق پررنگ تر شد،من هر بار وسیله ای رو برمیداشتم مامانم میبرد پس میداد، که بالاخره تو فامیل و اشنا لقب و دست کج بهم نسبت دادن ،مثلا می اومد به گوشمون میرسید که میگفتن فلانی دخترش ه،بابام وقتی میفهمید کتکم میزد،مامانم خیلی باهام حرف زد،خودم تلاش کردم ولی نتونستم این عادت بد رو ترک کنم،تا پارسال که بلاخره تصمیم گرفتم و دیگه اینکارو نمیکنم و واقعا هم روی تصمیم هستم،حالا ما چند وقت پیش یه جشن پاتختی دعوت بودیم که توی اون جشن که خودمونی هم بود،یعنی غریبه نبود،فقط فامیل های عروس و داماد بودن،سرویس طلای عروس یده شده،نمیدونم این اتفاق چطوری افتاده و واقعا یده شده یا نه، ولی از دیروز مادرشوهر عروس و خانوادش اومدن خونه ی ما که اینکار ممکنه کار دختره تو باشه،چون اون دستش کجه و به ی کردن عادت داره،به دخترت بگو اگه کار اونه بیاره سرویس رو پس بده ما به کسی نمیگیم،مادرمم که باهاشون برخورد جدی کرده رفتن همه جا گفتن این ی کار اونه و اون دستش کجه،ببره بده به دوا و دکترا انشالله و کلی نفرینم کردن،خیلی قلبم شکسته و نمیتونم ثابت کنم که واقعا کار من نبوده،دیروز از طرف برادرم و پدرم کلی کتک خوردم که ابرومون رو بردی تو فامیل، میدونن کار من نبوده ولی چون غرورشون جریحه دار شده بود منو زدن، بخاطر تهمت های یه عده از خدا بی خبر، من کتک خوردم و دلم شکسته ، چطوری ثابت کنم کار من نبوده واقعا و چطوری از خودم و ابروم دفاع کنم

عادت ,واقعا ,چطوری ,عروس منبع

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

آموزش روبیک دنا دکور Leviiioumsn8 local آموزش پرورش بوقلمون صرافی خرید و فروش فری کوین freecoin سایت تخفیف ویژه فقط برای امروز