سلام من دختری ۲۴ ساله هستم که تو یه خونواده فقیر و با ابرو به دنیا اومدم در سن ۱۷ سالگی با یه پسر یه شرایطش خوب بود ازدواج کردم الان دوتا بچه دارم یه مدت خیلی مریض بودم درحدی که دکترا میگفتن ام اس دارم خیلی بدن درد شدید داشتم شبانه روز از درد جیغ میزدم شوهرم تفننی تریاک مصرف میکرد و به منم میداد هر چی میگفتم نه میگن خیلی بده نمیکشم میگفت بکش از درد کشیدن که بهتره خلاصه من هر روز میکشیدم و دردم قطع میشد به جایی رسید که هر دومون معتاد شدیم یه دوسالکی گذشت من یه هویی با اینکه کلی خرج کرده بودم خوب نشده بودم با یه دعا گرفتن خوب شدم دیگه شوهرم خیلی رو مواد کشیدن بهم گیر میداد که دیگه اصلا نکش منم یه مدت ترک کردم کلا دوماه شد دیگه دلم طاقت نیورد کی میکشیدم الان یه ساله دارم کی میکشم شوهرمم نمیفهمه که معتادم یه وقتایی که خودش میکشه ماهی یه بار رو بهم میده ولی با کلی غر زدن میگه عصبی میشم میکشی الانم چند بار متوجه بو مواد شده و باهام قهر کرده و باکلی التماس کردن اشتی کرده الان شش ماهه واقعا میخوام بزارم کنار ولی نمیتونم یه روز که نمیکشم از جام نمیتونم بلند بشم دوتا بچه کوچیک دارم،هیچ کس رو ندارم که بتونم بهش بگم تا کمکم کنه تنهایی از پسش برنمایم یکی رو ندارم که یه غذایی واسه بچهام درست کنه بچهام هر روز خونه رو کلا بهم میریزن باید جمع کنم شوهرمم که ببینه شرایط خونه بهم ریزه یا غذا نیست یا ظرف نشسته هست عصبانی میشه تا حالا بیست بار خواستم ولی نتونستم ترک کنم اصلا امکان گفتن به شوهرم رو ندارم مادرمم گفته اگه بکشی دیگه نمیگم تو دخترمی خیلی درمونده هستم از سرنوشتم میترسم از اینکه شوهرم بفهمه و چه بسرم بیاد هر روز گریه میکنم میدونم کمکی از کسی ساخته نیست ولی خواهش میکنم اگه راه حلی دارین بگین من چه خاکی به سرم بریزم یه هفته پیش شوهرم متوجه بو شد کلی قول دادم که دیگه این کارو تکرار نکنم امروز هم دوباره فهمید معلوم نیست چی به سرم بده از همون موقع از خونه رفته میترسم که بره به خونوادم بگه و ابروم رو ببره تو رو خدا درکم کنید من خودمم یه زمانی هیچ معتادی رو درک نمیکردم به یه نفر میگفتم فوقش میمیری بهتر از این زندگیه الان خودم فهمیدم چه شرایطه تا توی موقعیت قرار نگیری نمیفهمی،منظورم از مواد تریاکه شوهرم با بافور میکشه با دوستاش و تو خونه هم میاره من از اون میم

شوهرم ,خیلی ,الان ,خونه ,ندارم ,کرده منبع

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

وبلاگ آموزشی وتخصصی مهندسی برق قدرت بهیاران چت|مشاوره چت Ghasrfilm بیمه شخص ثالث و بدنه یه انسان عادی که نیمچه دکتره????‍⚕️ سلام yadakyar دانلود فیلم و سریال رایگان ایرانی